Únor 2012

Jubilejní nová epizoda!

18. února 2012 v 10:51 | žlutá- epidemie |  Aktuality
Takže,

v neděli se v Americe (samozřejmě o5 podotýkám že až v pondělí našeho času) odvysílá jubilejní 5ti stá epizoda seriálu Simpsonovi. O epizodě jsem již psali ve
článcích z Comic-Conu, tedy menší shrnutí


..Lidem ze Springfieldu dochází se Simpsonovými trpělivost a tak se na společné
schůzi města rozhodnou je vyhostit. Simpsonovi se tedy usídlují hodně daleko od moderní doby, až na "okraj společnosti". Jak tahle šlamastika dopadne se dozvíte někdy kolem středy kdy by se zde měla epizoda objevit online.


Kvůli této události také studia FOXu a Simpsonů pořádají mnoho akcí na tvz. Žlutém koberci, jedna z nejznámějších je rekord ve sledování epizod Simpsonů v kuse. O vítězovi se mi psát samostatný článek nechce, takže opět v rychlosti
..jedná se o ženu.

Datum návratu Simpsonů (23. sezóna) na COOL

6. února 2012 v 14:43 | žlutá- epidemie |  Aktuality
Ahoj,

hlásím se s krátkou aktualitou která je potvrzená a jistě vás nenechá chladnýma. Ze článku televize Prima COOL (zde) se kromě informace o které jsme již psali (..)
můžeme dozvědět i to, že Simpsonovi se na obrazovky COOLu vrací v dubnu.


Jak to bude s další epizodou?

4. února 2012 v 13:42 | žlutá- epidemie |  Aktuality
Takže otázka zní jasně, proto bych chtěl napsat i jasnou odpověď. Ovšem jak znám drtivou většinu návštěvníků blogu, tedy především tu co sleduje epizody (bohužel ne pravidelné čtenáře), ani článek jin nestačí.


Nuže po dramatickém začátku, jasné informace, další- pozor Valentínská epizoda- se bude vysílat 12/2, ponese název "The Daughter Also Rises" a nečekaně se bude
jednat o Lízin "milostný život". Samozřejmě již z minulosti známe tyto epizody, ať už
se jedná o epizody kde se Líza sbližuje s kluky ze Springfieldu a nebo s těmi, kteří se zrovna přistěhovali (vzpomínáte na Colina?). Proto si nemyslím, že epizoda by měla přinést nějaké větší zvraty (tzn. Lízin kluk by už jejím klukem zůstal a podobně).


Speciálního hostování se v této epizodě ujali Adam Savage a Jamie Hyneman (na obrázku) a Michael Cera (známý především z filmu Juno).