Prosinec 2011

Poslední článek v tomto roce?

18. prosince 2011 v 16:47 | žlutá- epidemie |  Aktuality
Ahoj,

po delší době plánuji napsat delší článek, chci se věnovat maličkostem ale i kvalitovím úvahám, co z toho vzejde se dozvíte o pár písmen dále.


Teď bych se rád věnoval otázkám ohledně pokračování seriálu- 8. ledna 2012 pokračuje seriál desátým dílem, nic složitého.

Na toto téma bych rád navázal častou otázkou polemizující nad kvalitou seriálu- v tomto směru doporučuji shlédnout epizodu 8 a 9, 23 sezóny. Pokud máte podobné smýšlení jako já, zpozorujete rozdíl v kvalitě- jeden díl je totiž napsaný klasickým scénáristickým týmem a druhý (svižnější o Krustyho kariéře v nové TV a jeho staré agentce) je psaný Danem Castelanetou a jeho manželkou. Toto poohlédnutí píši
hlavně proto, že jsem tento fakt nevyzvednul již dříve- ale oko fanouška si jistě
všimlo.


Co se ale týče poslední epizody v tomto roce, tedy té vánoční, žádný jiný tým na ní nepracoval- avšak kvalitoví skok je zde opravdu velký. Pokud se ptáte proč, můžeme jen domýšlet- ale nejspíše tím, že jsme mohli Simpsonovi vidět v budoucnu. Na to znova navážu (tentokrát krátce) takovou perlou. Pokud jste sledovali epizodu
pozorně, všimli jste si jistě toho faktu, že Bart má obě děti s dívkou jménem Jenda.
Za normálních okolností by to bylo epizodní jméno, ale pro ucho fanouška je toto
jméno jistě alespoň trochu povědomé- mohli jsme ho totiž slyšet i v jiném díle z budoucna- Futu-drama. Již v té době (kdy jí bylo 18) Bart s touto dívkou začínal
chodit a za několik let později (v jejích 40) už má s Bartem 2 děti (to je tedy bod pro scénaristy, obvykle totiž na takovéto "maličkosti" v dějové lince z budoucna nenavazují).


Další věc o které jsem zapomněl napsat je to, o čem věděl ze Seznam.cz snad každý- Simpsonovi včera oslavili narozeniny (22.)- více informací se dozvíte ze článku Historie seriálu na tomto blogu.


Epizody online- překvapení!

17. prosince 2011 v 21:57 | žlutá- epidemie |  Aktuality
Ahoj,

mám pro vás milou zprávu, již v těchto chvílích probíhá nahrávání epizod online na
tolik oblíbené bezlimitní servery, takže videa najdete na serveru videotube.sk.
Doufám tedy, že se vrátí ti lidé, kteří to s naší stránkou vzdali..Jak stárnou Simpsonovi?

13. prosince 2011 v 21:57 | žlutá- epidemie |  Aktuality
Server 9gag.com nabídl screeny z nové epizody který nám nabízí perfektní přehled o stárnutí členů rodiny Simpsonů. Pokud se chcete připravit o překvapení podívaje se na ně v "Celém článku"

Další nová epizoda, těšte se!

10. prosince 2011 v 11:08 | žlutá- epidemie |  Aktuality
Již tuto neděli se na obrazovkách a internetech objeví zbrusu nová (v tomto roce poslední) speciální epizoda Simpsonů. O této novince jsem již informoval ve výčtu informací z letošního Comic- Conu ..totiž uvidíme Barta a Lisu jako rodiče co si přišli
pro tady ke svým rodičů.

Osobně si myslím, že tato epizoda bude takový menší návrat ke kořenům.


Epizoda The Ten-Per-Cent Solution (již vyšla)

5. prosince 2011 v 12:27 | žlutá- epidemie |  Aktuality
Ahoj,

po kratší době neaktivity se zase hlásím s informacemi o seriálu. Včera/dnes vyšla epizoda s názvem The Ten-Per-Cent Solution věnována klaunovi Krustymu, tedy místnímu klaunovi ze kterého mílovými kroky vyprchává život. Obsah této epizody je podobný starším Krustiovským epizodám, samozřejmě ale obohacena.PS: Omlouvám se že blog v poslední době zanedbávám, mám toho dost ve škole a teď to prostě nestíhám..