Listopad 2011

Jak to tedy bude s epizodami online?

29. listopadu 2011 v 22:18 | žlutá- epidemie |  Aktuality
Ahoj,
po dalším nepovedeném nahrávání epizody online přicházím s jasnou zprávou- epizody budou jen na 4tv.cz ..podle ankety vám to nevadí a já v tom také nevidím problém. Pokud jde o otázku času- pokusíme se znovu napravit reputaci a epizody budeme nahrávat co nejdříve..


Nová epizoda

27. listopadu 2011 v 18:31 | žlutá- epidemie |  Aktuality
Ahoj,
dnes večer v Americe (v pondělí ve 2 ráno u nás) vyjde nová epizoda s názvem "The Man in The Blue Flannel Pants", o epizodě se nic moc neví, snad jen že by se měla
točit kolem Krustiho absolutky (vodka) a Homerovy práce.


A o5 se vám omlouvám za stálou absenci minulého dílu online, vážně nejde nahrát a musím doufat, že v úterý se podaří nahrát alespoň tento.

Menší problémy

24. listopadu 2011 v 14:33 | žlutá- epidemie |  Aktuality
Ahoj,
již třetí den se nedaří našemu týmu pro online videa (vlastně je to jenom lepší pojmenování pro člověka, který nám ochotně tyhle videa nahrává :-) nahrát nový díl, nevím proč a proto se omlouvám za video které funguje jako náhrada (fakt tam pořád skáče limit).. Děkuji za pochopení


Několik zajímavých informací

19. listopadu 2011 v 15:07 | žlutá- epidemie
Ahoj,
po delší pauze se zase hlásím, trochu nestíhám a tak novinky vezmu jen tak
heslovitě.

Tento týden vyjde epizoda s názvem "The Book Job", její obsah bude tvořen z
fantasy knih a zákulisí jejich tvorby. Vlastně je to tak, že Lisa zjistí nemilá
překvapení o jejích oblíbených knížkách a je zklamaná, Homer jí v tom ale nenechá a
s pomocí slavných vydavatelů se snaží reputaci těchto knih zlepšit vydáním
své vlastní.


Jako další se objevil v éteru obsah již zmiňované Vánoční epizody (Holidays Of Future Passed) která vyjde 11. prosince ..můžeme se těšit na Simpsonovi "za 30 let" a např. děti Barta a Lisy.


A jako třešinku na dortu vám přináším informace o možnosti zúčastnit se aukce Simpsonovského scénáře jejíž výtěžek poputuje na dobrou věc! Více informací ZDE
(pro překlad doporučuji např. Google translate ;-)

The Food Wife, promo-info již podruhé

11. listopadu 2011 v 22:27 | žlutá- epidemie |  Aktuality
Ahoj,
tuto neděli (samozřejmě pondělí brzo ráno našeho času) vyjde epizoda
The Food Wife a já jsem si pro vás připravil další promomaterály.

Již z MINULÉHO ČLÁNKU víme, že epizoda je z prostředí gastronomie a bude plná "hvězdných hostů", o jaké půjde a jestli Gordon Ramsay bude mluvit sprostě se
dozvíte ve videu níže.


PS: Na klasickou otázku kdy bude epizoda ONLINE odpovídám jednoduše, do úterý večer jako vždy (vlastně záleží na našem uploaderovi, nebo jak to je :-)..

Popis epizody Replaceable You

7. listopadu 2011 v 13:03 | žlutá- epidemie |  Aktuality
Ahoj,
dneska brzo ráno se vysílala nová epizoda a já o5 přnáším popis.

Díl obsahuje 2 celkem dost odlišvé linky, nevystupuje nám tu skoro vůbec Marge a Magie a z prostředí uvidíme nejčastěji domov důchodců a Springfieldskou jadernou elektrárnu.
Pozor, náledující část obsahuje SPOILER.:

  • 1, První linka začíná pohledem na Barta sledujícího TV v čemž ho vyruší Lisa s informací o blížícím se dni žákovských projektů ..Bart samozřejmě není připravený (v rámci vtipu je, ale vlastně není) a tak tedy dá na Lisu a vydá se projekt připravovat. Avšak jeho nápady nejsou nic světabornáho a proto se rozhodně najít si k sobě šprťáka (spojení slova šprta a parťáky ..dobrý co? :D) a vytvořit něco velkého odměnou za to, že si Bart onoho šprta vybere jako prvního na Basketbal.
  • Bart a jeho vybraný šprt Martin (již známe ze starších dílů) se snaží vymyslet onu úžasnou věc a přichází na robota v podobě roztomilého domácí zvířete tuleně s tou výhodou, že nebobkuje a nepotřebuje vlastně žádnou péči. Projekt kluci realizují a na projektovém dni uspějí (Lisa je se svým modelem "Planete v ohrožení asteroidu" dostává druhé místo a je lehce v šoku) a vydávají se oslavit výhru do domova důchodců.
  • Lisa se dozvídá že zatím co se sebe lituje Bartům a Martinův projekt zatím oslavuje úspěch u důchodců kterým robotický mazlíček zvedá náladu. To se ale změní když pohřební služba která většinou trhala v onom domově důchodců velké tržby za úmrtí změní nastavení robotů na zlo. Tudíž roboti začnou ubližovat důchodcům. V této lince a vlastně tedy i díle přijdeme o vedlejší postavu důchodkyně která se však již několik sezón opakuje, škoda.
  • Kluci ke konci dílu ale s pomocí ještě větší šprtů vyřeší a důchodci jsou zase šťastní a mají dál své robomazlíčky.
  • 2, A teď k Homerově lince, ta se odehrává v Jaderné elektrárně s jeho novou asistentkou Roz před kterou Homer nepatrně odkrývá své nedostatky (v práci spí, ulívá se atd.) a ta toho využívá. Roz nahlásí problém s Homerem panu Burnsovi a ten rozhodně v povýšení Roz na Homerovu šéfku.
  • Ta ho ale šikanuje (Postava nám lehce vychází z charakteru Jane Lynch, tedy dabérky Roz- konkrétně z její postavy z Glee) a Homer se rozhodně kňourat a všelijakým způsobem se dostat zpátky ke své práci. Když jednoho dne potká Neda a rozhodně se ho "obšťastnit" jeho problémem najde nečekané řešení. Ned totiž Roz zná z běhání a ví, že když jí obejme cizí člověk je vzteklá. Tento fakt Homer využívá při předávání cen Elektrárny (chápeme jako cena za nejlepšího pracovníka) a při předávání ceny Burnsem rozbouří dav k vykřikování "obejmou" a tak tedy Burns Roz obejme. Ta je samozřejmě podle jeho předpokladu vzteklá a z Burnsova křehkého těla složí míč a kopne ho na zeď- je vyhozena.
Tak to je tedy konec epizody pro tento týden, samozřejmě myslete na to, že epizoda protkává obě linky v jednu velkou takže příběhy nejdou takhle hezky po sobě. Děkuji za přečtení a přeji příjemné čekání na ONLINE epizodu :)

A zase se ptám

6. listopadu 2011 v 14:53 | žlutá- epidemie |  Aktuality
Ahoj,

hlásím se po nějaké době zase s technickou novinkou ..ve sletu nedávných událostí zveřejnění opravdu pěkných promo obrázků ke Speciálnímu čarodějnickému díl XXII (nyní ONLINE) jsem se rozhodl právě z těchto promokaret rozpracovat design.


Je opravdu jednoduchý a nebojím se říct že i řádně netradiční ..takže co myslíte?

Nová promokarta: Replaceable You

5. listopadu 2011 v 12:25 | žlutá- epidemie |  Aktuality
Ahoj,

takže po upozornění jisté konkurence či co (zároveň i Facebooku) musím oznámit
omyl z mojí strany. Příští týden se nová epizoda opravdu vysílat bude, tedy nečeká
nás pauza jak jsem psal. Již v pondělí brzo ráno našeho času nás čeká nová epizoda
s názvem "Replaceable You".


Jako hvězdný host nám tu vystoupí Jane Lynch (známá hlavně z Glee) a to jako nová asistentka Homera jménem Roz, která se bude chtít dostat na jeho místo. Co si pro
nás tvůrci připraví se dozvíme již zítra (v pondělí)!

Promokarta: The Food Wife

4. listopadu 2011 v 13:46 | žlutá- epidemie |  Aktuality
Ahoj,

po Speciálním čarodějnickém díle přichází na Americké obrazovky díl normální. Jedná
se o díl The Food Wife ve kterém Marge okusí něco z opravdové gastronomie
Springfieldu a dokonce o o tom založí i blog ..známe také dvě fakta
..a to:
  • Epizoda bude opět prošpikovaná hvězdami, tentokrát samozřejmě těmi kulinářskými..
  • fakt číslo dvě se týká doby a data vysílání, nevím co FOX dělá ale vysílání je oznámeno až na 13/11, tedy příští týden v neděli.
Pokud se vám epizoda zdá povědomá, tak se nemýlíte. Homer již v jednom díle pracoval ve světe gastronomie- že by snad tato epizoda byla šita horkou nití a na poslední chvíli? Můj názor se klasicky dozvíte po odvysílání v psaném obsahu a o několik hodin později online..