Prosinec 2010

Popis Filmu

26. prosince 2010 v 17:45 | žlutá- epidemie |  Film

 Jeden z nejúspěšnějších televizních seriálů se konečně dočkal prvního
celovečerního filmového zpracování. Populární rodinka Simpsonových ze Springfieldu bude tentokrát čelit globálním výzvám a Homer provede nejhorší věc svého života.
Na filmu pracují stejní tvůrci jako na televizním seriálu, a tak se fanoušci dočkají
většiny svých oblíbených postav. Zápletku však tají do poslední chvíle. Seriál, který
již několik let úspěšně uvádí i Česká televize, si u diváků vydobyl výlučnou pozici především díky kombinaci černého a situačního humoru. Ten samozřejmě ve filmu nebude chybět a už první zveřejněné záběry vyvolaly lehkou kontroverzi.
Zejména ten, kde je Bart poprvé za svou kariéru nahý. Snahou tvůrců je k filmu přitáhnout i ty diváky, kteří se zatím s fenoménem Simpsonových příliš nesetkali a zároveň uspokojit věrné fanoušky a překvapit sami sebe.

Ve vedlejších rolích se objeví i některé filmové hvězdy a skutečné postavy americké historie. Tvůrci také odhalili, že se i ve Springfieldu začnou řešit problémy jako znečišťování ovzduší, ekologická krize a současná americká politika. Práce na filmu začaly již v roce 2001, ale od té doby se několikrát velmi radikálně proměnil scénář.
I díky mimořádnému zázemí, kterého se tvůrcům dostalo od společnosti Twentieth Century Fox, je film natočený v širokoúhlém formátu a s větší paletou barev než
jakou má televizní seriál.

Film nadabovali stejní herci jako seriál, a tak se čeští diváci mohou těšit na výborné výkony Martina Dejdara, Jiřího Lábuse a dalších. Simpsonovi ve filmu jsou jedním z nejočekávanějších projektů letošního léta a to hlavně díky neokázalé komice, která
už skoro dvě desítky let baví milióny diváků na celém světě.   
(oficiální text distributora) <- Zdroj Csfd.cz

To co my neoceníme

25. prosince 2010 v 18:07 | žlutá- epidemie |  Aktuality
Poslední dobou se začíná mluvit o tom že Simpsonovi navštíví herečka Jane Lynch známá především ze seriálu dílny Fox, Glee.

Podle serveru Inside TV bude Jane dabovat postavičku jménem "Roz, která má být
nová asistentka Homera v Jaderné elektrárně. Asistentka se bude Homerovi zdát fajn a sympatická, ovšem záhy se ukáže že Homera na každém rohu podkopává. Ten však
objeví její slabinu s pomocí Neda Flanderse." (Kostrbatě přeložený úryvek ze článku na http://insidetv.ew.com/)